Taş Kırma – Eleme

Taş Kırma-Eleme Programı, tesisi istenilen sırada parametrik çalıştırarak trafoya ani yüklenmeleri engeller ve istenilen sırada parametrik durdurarak bantların, eleklerin ve kırıcıların tamamen boşalmasını sağlar.
Çalışma esnasında kırıcı akımlarını sürekli takip ederek besleyici hızını ayarlar ve bu sayede kırıcı motorlarını korur, kırıcıların tıkanmasını engeller ve tesisin sürekli maksimum kapasitede çalışmasını sağlar.
Tesisin herhangi bir noktasında oluşan arıza durumunda arızalanan kısmı besleyen üniteler durur. Zorunlu olmadığı takdirde kırıcılar durdurulmaz.
Tesiste bantlı kantar sistemi varsa tesisin üretim kayıtları sürekli tutulur. Bu sayede kamyonlara otomatik dolum işlemi de gerçekleştirilebilir.
Cep bilgisayarı aracılığı ile tesis 300 metreye kadar olan mesafelerden çalıştırılabilip izlenebildiği gibi bakım için gerekli üniteler tek tek çalıştırılabilir.
Çalışma esnasında oluşan arızalar, tesisin ne kadar taş kırdığı vb raporlar ve tesisin çalışmadığı süreler cep telefonuna kısa mesaj olarak da gönderilebilir.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

  • Adres : 1245 Sokak No:15/G Yenişehir Konak İZMİR 35110 TÜRKİYE
  • Telefon : +90 232 449 28 18
  • Fax : +90 232 449 28 48
  • Email : prokser@prokser.com.tr

BİZE ULAŞIN