Raporlama Ekranı

ProkserNET Raporlama Ekranı
Daha kompleks bir filtreleme ile geçmişteki kayıtları; müşteri, reçete, şantiye, kamyon, sürücü, hizmet ,tarih aralığına göre sıralayabiliriz. Bu ekranda bu kolaylıktan yararlanarak geçmişe ait bütün raporları çıkarabilir bunları grafiksel olarak çizdirebilir ve çıktısını alabilirsiniz. Kullandığınız zaman diliminden itibaren 10 yıl önceki müşterinin kayıtlarını inceleyebilir, hangi müşterinin hangi ayda ne kadar çalıştığını grafiksel olarak görebilirsiniz. Hangi ayda ne kadar üretim yapıldığını hesaplayabilir grafiksel veya tablo olarak çıktısını alabilirsiniz.
Sevkiyat Raporları
Geçmişe yönelik değişik formatlarda yazıcıya veya ekrana üretim raporu almak için kullanılan bir ekrandır. Gruplama seçenekleri ile kayıtlar isteğe göre seçilebilir. Seçimlere göre de sadece belirtilen kayıtları içeren raporlar alınabilir. Raporlar, istenilen tarih aralığında alınabilir.

Harcanan Malzeme Raporları
Üretimlerde harcanan malzemelerin, her üretim için ayrı ayrı miktarlarını ve rapor sonunda da toplam harcanan malzeme miktarını gösteren bir rapor şeklidir. Raporlar, istenilen tarih aralığında alınabilir.
Stok Raporları
Bu ekran aracılığıyla kalan stok durumu ekranda görüntülenebilir ya da yazıcıya aktarılabilir.
Listeler
Burada müşteri, şantiye, reçete listesinin hepsini görebiliriz.
Grafikler

Kamyon, müşteri, reçete, şantiye, yıllık olmak üzere tipleri vardır. Kamyon grafikte hangi kamyonun hangi zaman diliminde ne kadar çalıştığını grafiksel ve sayısal olarak döker. Müşteri grafikte belirli zaman arasında hangi müşteri ile ne kadar çalışıldığını gösterir. Reçete grafikte belirli zaman diliminde kullanılan reçetelerin farklılığını ortaya koyar. Şantiye grafikte ise belirli zaman aralığında çalışılan şantiyeleri grafiğe döker. Yıllık raporda ise bütün yılın raporunu aylara dağılmış bir şekilde hangi ayda ne kadar üretim yapıldığını gösterir.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

  • Adres : 1245 Sokak No:15/G Yenişehir Konak İZMİR 35110 TÜRKİYE
  • Telefon : +90 232 449 28 18
  • Fax : +90 232 449 28 48
  • Email : prokser@prokser.com.tr

BİZE ULAŞIN