Hazır Beton

Hazır Beton Programı, yıllardır beton sektörüne hizmet veren, santrallere kuruluş ve servis için sürekli gidip gelen mühendislerimizce yapılmış ve beton santrali operatörlerinden gelen taleplere göre revize edilmiş her türlü beton santrali yapısına cevap verebilecek son derece esnek ve parametrik bir programdır.
Program bütünüyle firmamız mühendisleri tarafından yazıldığı için gelebilecek bütün isteklere göre değiştirilip geliştirilebilmektedir.
Programımız diğer programlardan farklı olarak Türkçe, İngilizce, Fransızca,Almanya,Rusça,Arapça,Lehçe dillerini içermektedir. Ek olarak program istenilen dillere de çevirilebilmektedir.
Otomasyona eklenecek GPRS Modem yardımıyla arıza bildirimleri ve istenen raporlar kısa mesaj olarka cep telefonuna gönderilebilir.
Telemesanique marka PLC ile ETHERNET portundan haberleşme kullanılmakta ve bu sayede diğer otomasyon programlarından daha hızlı iletişim sağlanmaktadır.
Web İzleme programı aracılığıyla kurulu bir ağ üzerinden veya INTERNET üzerinden beton programı takip edilebilmekte ve istenen bütün kayıtlara ulaşılabilmekte ve Raporlama yapılabilmektedir.
Otomasyona eklenecek KAMERA yardımı ile santralin istenen yerleri programdan kamera ile izlenebilmektedir.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

  • Adres : 1245 Sokak No:15/G Yenişehir Konak İZMİR 35110 TÜRKİYE
  • Telefon : +90 232 449 28 18
  • Fax : +90 232 449 28 48
  • Email : prokser@prokser.com.tr

BİZE ULAŞIN