tpmchan.jpg semix.png aridil.gif askalecimento.jpg akinbeton.jpg mersan.png asadobeton.png ozteknik.jpg oyakbeton.gif beton-santrali-otomasyonu-android.png goker.jpg beton-santrali-otomasyonu.jpg hsy.jpg bozdag.jpg polimeks.png derebeton.jpg

Hazır Beton

Hazır Beton Programı Tanıtımı

Hazır Beton Programı, yıllardır beton sektörüne hizmet veren, santrallere kuruluş ve servis için sürekli gidip gelen mühendislerimizce yapılmış ve beton santrali operatörlerinden gelen taleplere göre revize edilmiş her türlü beton santrali yapısına cevap verebilecek son derece esnek ve parametrik bir programdır.

Program bütünüyle firmamız mühendisleri tarafından yazıldığı için gelebilecek bütün isteklere göre değiştirilip geliştirilebilmektedir.

Programımız diğer programlardan farklı olarak Türkçe, İngilizce, Fransızca ve Rusça dillerini içermektedir. Ek olarak program istenilen dillere de çevirilebilmektedir.

Otomasyona eklenecek GPRS Modem yardımıyla arıza bildirimleri ve istenen raporlar kısa mesaj olarka cep telefonuna gönderilebilir.

Telemesanique marka PLC ile ETHERNET portundan haberleşme kullanılmakta ve bu sayede diğer otomasyon programlarından daha hızlı iletişim sağlanmaktadır.

Izleme programı aracılığıyla kurulu bir ağ üzerinden veya INTERNET üzerinden beton programı takip edilebilmekte ve istenen bütün kayıtlara ulaşılabilmektedir.

 Otomasyona eklenecek KAMERA yardımı ile santralin istenen yerleri programdan kamera ile izlenebilmekteir.

Hazır Beton Programı Kullanımı

Hazır Beton Programı Kullanımı