Kumanda Panosu

Elektrik panoları elektrostatik toz boyalı ve TSE standartlarındadır. Elektrik panoları MCC ve kontrol panosu (piyano pano) olarak iki adet olacaktır. Kumanda panosu üzerinde manuel kontrol için tesis şeklini içeren alüminyum plaka üzerine asit indirme yöntemiyle yapılmış mimik diyagram olacaktır. Mimik diyaram üzerinden tesisin manuel kontrolü sağlanacaktır.

Otomatik çalışma sistemde (PLC veya Bilgisayar gurubunda) oluşabilecek her hangi bir arızaya karşı manuel olarak çalışabilecek şekilde tasarlanacaktır.

Elektrik panolarında kullanılacak PLC, buton, switch, kontaktör ve motor koruma ürünleri Telemecanique marka olup CE ve TSE standartlarındadır. Kullanılacak sigortalar Merlin Gerin marka olup CE ve TSE standartlarındadır. Kullanılacak röleler filtreli ve led göstergeli, klemensler ve kablo kanalları Phoenix Contact marka olup CE ve TSE standartlarındadır. 24 VDC güç kaynağı 110-240 volt arasında çalışabilecek elektrik dalgalanmalarından etkilenmeyecek CE ve TSE standartlarında SMPS güç kaynağıdır.  Her hangi bir elektrik kesilmesi sırasında bilgisayar sisteminin zara görmemesi için, bilgisayar sistemi, plc ve indikatör gurubu UPS üzerinden çalışacaktır.

İLETİŞİM

İLETİŞİM

  • Adres : 1245 Sokak No:15/G Yenişehir Konak İZMİR 35110 TÜRKİYE
  • Telefon : +90 232 449 28 18
  • Fax : +90 232 449 28 48
  • Email : prokser@prokser.com.tr

BİZE ULAŞIN